Forum POLACY w HOLANDII Strona Główna FAQ Użytkownicy Szukaj Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
POLACY w HOLANDII
Praca w Holandii
 Pracownik Ikea - pomoc kuchenna (praca przy zmywaniu naczyń) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
EUROWORK
PRAWA REKA ADMISTRACJI

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 609 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
PostWysłany: Czw 16:27, 24 Wrz 2015 Powrót do góry

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Ikea - pomoc kuchenna (praca przy zmywaniu naczyń)
ze znaj. j. angielskiego

Opis stanowiska pracy:
Pomoc kuchenna w punkcie gastronomicznym-praca przy zmywaniu naczyń
Miejsce pracy: Amsterdam
Wyjazd i rozpoczęcie pracy: 30.09.2015

Oferujemy:
stawki:
18 lat- € 7.65
19 lat- € 7.65
20 lat- € 7.65
21 lat -€ 7.65
22 lata- € 8.70
23 i więcej lat- € 8.70 ( przez pierwsze 6 miesięcy), po 26 tygodniach 9.56 euro brutto/h
Wszystkie stawki są podane bez rezerwacji, pieniędzy wakacyjnych ( 8 % stawki brutto).
Pieniądze wakacyjne są wypłacane 2 razy w roku lub przy zjeździe pracownika do domu/na urlop.
Zakwaterowanie jest zagwarantowane, opłacane przez pracownika -79 Euro/tydzień
Ubezpieczenie - jest zagwarantowane, opłacane przez pracownika; 16,50 Euro/tydzień -zdrowotne + wypadkowe

Wymagania:
znajomość j. angielskiego w minimum komunikatywnym stopniu(znajomość weryfikowana rozmową z konsultantem-warunek konieczny)
posiadanie prawa jazdy mile widziane
sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie
możliwość pozostania w okresie świątecznym w pracy
wysoka kultura osobista

[link widoczny dla zalogowanych]

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uwaga! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

 Skocz do:

Zobacz następny temat
Możesz odpowiadać w tematach